Náš tým

V naší školce jsou nabízeny komplexní služby s maximální kvalitou, připravované pro potřeby každého jedince a jeho rodiče. Všichni naši učitelé jsou pečlivě vybíráni a splňují velmi specifická kritéria. Pracují zde pouze profesionálové, kteří mají odpovídající vzdělání v oboru předškolního vzdělávání a s výukou dětí v tomto věku mají dlouholeté zkušenosti.

Velice dbáme na kvalitní vzdělání našich zaměstnanců, kteří procházejí pravidelnými školeními a doplňkovými kurzy (instruktorský kurz, kurz první pomoci atd.).

ing. Lenka Pulkrábková

ředitelka a učitelka

Jmenuji se Lenka Pulkrábková a jsem ředitelkou a zároveň zakladatelkou této mateřské školy. Školka funguje již od roku 2008, tedy dlouhých 15 let. Za tu dobu prošlo naši školkou mnoho dětí, se kterými se stýkáme dodnes a máme s nimi hezký vztah. Vystudovala jsem ekonomickou fakultu na ČZU v Praze a následně si dodělala pedagogické vzdělání a spoustu dalších kurzů týkající se malých dětí. V roce 2017 jsme vybudovali zbrusu novou školku na zelené louce nedaleko Makra v krásném prostředí veseckého areálu. Máme velikou zahradu se spoustou dětských sestav, kde naše děti rády tráví čas. Ve svém volném čase ráda cestuji, hraji tenis a věnuji se svým dětem.

Bc. Zuzana Cýrusová

učitelka

Jmenuji se Zuzka Cýrusová, je mi 26 let a pracuji jako učitelka v anglické školce Kindergarten Liberec.Vystudovala jsem Předškolní pedagogiku a poté Pedagogiku volného času na Technické univerzitě v Liberci. Ve školce pracuji druhým rokem. Během studia jsem absolvovala řadu praxí a stáží jak na základních školách, tak i v mateřských školkách, kde jsem získala řadu cenných zkušeností. Ve volném čase ráda chodím na výlety, trávím čas s kamarády a ráda bruslím. Ve školce vedu hodiny jógy, které děti milují. Ve školce vedu předškolní přípravu pro děti, které nastupují do základní školy. Pokud se o nás chcete dozvědět více informací, neváhejte se na nás přijít podívat!

Ryan Scully

žabičky (předškoláci)

Jmenuji Ryan a pocházím z Irska. V anglické školce Kindergarten pracuji již sedmým rokem a jsem velmi spokojený. Je mi 33 let a vystudoval jsem Střední odbornou školu v Navan v Irsku.  Pracoval jsem jako učitel angličtiny v mateřské školce ve Staré Boleslavi a zároveň jsem docházel na základní školu, kde jsem měl možnost seznámit se s dětmi školního věku.  Dále jsem získal certifikát TESOL a CLIL. Práce s dětmi mě velice baví a doufám, že budu velkým parťákem pro naše dětičky. Ve školce se věnuji předškolním dětem. Jsem ženatý a mám syna Olivera.

Luke Piantadosi

berušky

Jmenuji se Luke Piantadosi a je mi 27 let a pocházím z Austrálie.  Vystudoval jsem univerzitu v Adelaide.  V rámci studia a po ukončení školy jsem pracoval jako dobrovolný učitel angličtiny, kde jsem měl možnost se seznámit se s dětmi všech věkových kategorií. V naší anglické školce pracuji celkově čtvrtým rokem a vedu hodiny anglického jazyka ve třídě berušky. Ve svém volném čase rád cestuji.

Eva Janoušková

hospodářka a pedagog volného času

Jmenuji se Eva a ve školce pracuji třetím rokem jako hospodářka a zároveň se věnuji volnočasovým aktivitám s dětmi. Vystudovala jsem na TU pedagogiku volného času a následně si dodělala maturitní zkoušku z předškolní pedagogiky. Ráda s dětmi zpívám nebo maluji. Mám dvě dcery a ve svém volném čase trávím ráda čas s rodinou.