Odpolední aktivity

Dětská jóga

Každé pondělí pod vedením naší paní učitelky zažijí děti půl hodinku plnou pohybu, protahování a správného dýchání. Třída je provoněna vonnými olejíčky, které děti zbožňují.

Hudební kroužek

Každé úterý pod vedením naší paní učitelky Zuzky děti zpívají české písničky a učí se správně dýchat a hrát na flétnu

Výtvarný kroužek

Každou středu pod vedením našeho pana učitele Luka probíhá výtvarný kroužek.

Tenis

Každou středu dopoledne pod vedením tenisového trenéra se děti učí základy tenisu, chodíme do tenisové haly Nisa.

Předškolní příprava

Cílem této přípravy je doplnit vzdělání dětí předškolního věku dle požadavků pro vstup do základní školy. Děti se učí české písničky a básničky, obohacují si slovní zásobu a rozvíjí logické myšlení různě zaměřenými činnostmi. Tato předškolní výuka probíhá v českém jazyce pod vedením paní učitelky Zuzky.

Solná jeskyně

Každý čtvrtek jezdíme s dětmi soukromým autobuserm do solné jeskyně, která se nachází v centru města. Děti 45 minut dýchají sůl, která je všude přítomna. Říká se, že 45 minut v solné jeskyni nahradí 3 dny u moře. Děti si hrají na zemi se solnými kamínky, je to podobné jako kdyby si hrály na pláži v písku. Děti solnou jeskyni milují.