Stravování

Zprostředkováváme pestrou, výživnou a vyváženou stravu, která je sestavena podle Nutričního doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR. Na skladbu nutričně vyváženého jídelníčku dohlíží ředitelka Lenka Pulkrábková. Dětem, které mají potravinovou alergii nebo intoleranci na určitý druh potravin, zajistíme odpovídající alternativu. Obědy dováží akreditovaná firma specializovaná na předškolní stravování, přesnídávky a svačiny připravujeme v místě podle sezónních surovin. Neodmyslitelnou součástí pobytu ve školce je pitný režim, na který pravidelně také dohlížíme.

Pro představu Vám nabízíme ukázku jídelníčku na jeden týden.

Pondělí

dopolední svačina čerstvé housky, domácí šunková pomazánka, mrkev, okurka, pomeranč, čaj
oběd zeleninová polévka, vepřová pečeně, houskový knedlík, bílé zelí
odpolední svačina čokoládové kuličky s mlékem, banán, jablko, čaj