Praha 4 Háje Chytrá Sovička

Vážení rodiče,
vítejte na stránkách naší jazykové, česko-anglické mateřské školky Chytrá Sovička. Naše pobočka ze sítě KinderGarten - Chytrá Sovička patří mezi jednu ze soukromých školek, která byla zařazena Ministerstvem školství ČR do rejstříku škol a školských zařízení. Tato akreditace potvrzuje, že školka je provozována v prostorách, které musí splňovat náročné hygienické normy, garantuje propracovaný školní vzdělávací program a kvalitní pedagogický personál.

Naše soukromá školka Chytrá Sovička nabízí výuku 3x týdně v anglickém jazyce, propracovaný výukový program ve spolupráci s dětskou Mensou (více o Mense v záložce Mensa a my) a zároveň dostatek různorodých aktivit pro všestranný rozvoj dítěte. Naše soukromá školka se nachází v příjemném prostředí rodinné vily s vlastní zahradou. Zajišťujeme péči o děti ve věku od 2 do 7 let. Pro děti je připraven bohatý program - speciální výukové kroužky jako jsou například: dramatický kroužek, pohybové hry, hudebníček, klubík Šikula, dětská jóga a mnoho dalších.

Naším hlavním cílem je spokojený usměv na tváři Vašich dětí :-) !