Firemní školka Siemens

Stodůlku - firemní školku Siemens, jejíž název si zvolili sami zaměstnanci firmy Siemens, provozujeme od února roku 2011.

Školka se nachází v klidném vilovém prostředí pražských Stodůlek. Dětem je k dispozici patrová vila s přilehlou zahrádkou, které splňují veškeré hygienické požadavky na prostory a provoz zařízení pro předškolní výchovu a vzdělávání. Budova školky disponuje moderně vybavenými třídami, jídelnou, šatnou a hygienickým zázemím pro všechny děti.

V útulných prostorách rodinné vilky probíhá předškolní výchova a vzdělávání, které zajišťují nejen kvalifikovaní čeští pedagogové, ale také rodilí mluvčí. Výuka vychází ze Školního vzdělávacího programu „Ve školce je prima“, který je rozdělen do deseti integrovaných bloků a jednotlivých tematických týdnů. Nedílnou součástí vzdělávacího programu je i výuka anglického jazyka.

V průběhu dopoledního a odpoledního programu jsou děti rozdělené dle věku do tří tříd, v nichž probíhá individuální výchova a vzdělávání. Nezbytnou součást denního režimu představuje také pobyt na čerstvém vzduchu, pro tyto účely využíváme přilehlou zahradu a nedaleký park, který disponuje řadou dětských hřišť a sportovišť.

Školka je v provozu každý všední den od 07:00 do 18:00 hodin.

Pro více informací kontaktujte majitelku školky Ing. Karin Gombalovou na tel.: 773 565 788 nebo pište na stodulky@kindergarten.cz.