KinderGarten > Anglické školky > Lipa Preschool Vinohrady

Lipa Preschool

Lipa Preschool, soukromá česko-anglická školka pro děti od 18 měsíců do 6 let. Pracujeme podle unikátních osnov, které přímo pro nás sestavují odborníci na předškolní vzdělávání po celém světě. Naši pedagogové jsou vybíráni s tou největší péčí.

Protože jsme zařízení rodinného typu, přistupujeme ke každému dítěti podle jeho potřeb a zároveň úzce a účinně spolupracujeme s Vámi - rodiči, protože právě Vy jste našimi nejdůležitějšími partnery na společné cestě s dětmi za poznáním. Rádi se s rodiči setkáváme na společenských akcích, jako jsou rodinná grilování na zahradě školky, Den dětí nebo vánoční a letní besídky.

Děti máme ve školce rozdělené podle věku tak, aby se každému mohl daný pedagog maximálně věnovat. U předškoláků dbáme na nejvyšší počet 12 dětí na učitele a maximálně 6 u dětí mladších tří let.

Náš systém nabízí celostní rozvoj dětí i aktivní výuku českého a anglického jazyka. Zároveň ve třídách citlivě používáme to nejlepší, co mohou nabídnout moderní technologie. Naši výuku obohacují interaktivní tabule Promethean a iPady.

Děti v naší školce experimentují, tančí, hrají si, poznávají svět kolem sebe, ale především jsou spokojené a šťastné - a to nám dělá největší radost.

Kontaktujte nás pro domluvení osobní schůzky.

Lipa Preschool Vinohrady

Na třebešíně 3374 / 39b