KinderGarten > Anglické školky > Brno Židenice

Preschool Academy - Brno Židenice

Preschool Academy je soukromá, anglická mateřská školka, která nabízí programy pro děti od 18 měsíců do 6 let. Jsme jednou ze dvou poboček Kindergarten na Jižní Moravě. Veškerá výuka probíhá pouze v anglickém jazyce, kterou zajišťují naši kvalifikovaní učitelé a rodilí mluvčí. Školičku jsme situovali do velmi klidné čtvrti v blízkosti centra Brna do rodinné vily s rozlehlou zahradou.

Najdete u nás celkem 3 třídy, rozdělené dle věku dětí a terapeutický koutek pro ty nejmenší. Dbáme na individuální přístup ke každému dítěti.

Jako jediní z brněnských školek poskytujeme službu School Bus. Ráno naše děti do školky svážíme z blízkého okolí. Tato služba je u dětí i rodičů velmi oblíbená.

Denní program probíhá v několika výukových blocích, pomocí říkanek, písniček a pohybem pomáháme dětem vnímat cizí jazyk jako jejich mateřský. Děti seznamujeme s různými tématy, učíme se čísla a písmena. Výuku vedeme pomocí her, obrázků, knížek a didaktických pomůcek a postupujeme dle rámcově vzdělávacího programu. Součástí výuky je i Logopedická prevence.

Našim dětem nabízíme spoustu mimoškolních aktivit. Pravidelně navštěvujeme solnou jeskyni, jezdíme na koni, Od ledna 2015 jsme otevřeli Klub deskových Mensa Klubu, Kroužek Vědeckých pokusů, Fotbalovou a Tenisovou přípravku. Na zahrádce jsme postavili bazén a téměř celé léto trávíme u vody :-). Přes zimu chodíme bruslit a navštěvujeme taneční lekce. V blízké budoucnosti plánujeme saunu. 2x měsíčně jedeme na půldenní výlet. Velmi často pořádáme party pro rodiče, kde prezentujeme naše výrobky např. z kurzu vaření a ukazujeme co se děti naučily.

Pro starší děti nabízíme v době, kdy mladší děti spí tzv. Odpolední kluby, kde se snažíme věnovat rozvíjení zájmů dítěte.

Poskytujeme službu iCare systém, kde můžete po celý den sledovat dění ve školičce přes webovou kameru.

2015-10-19

Metoda NTC Learning