KinderGarten > Anglické školky > Praha 4 Kunratice > Odpolední klub pro školáky

Odpolední klub pro školáky

AKTUÁLNĚ PROBÍHÁ ZÁPIS NA ŠKOLNÍ ROK 2016/2017.

VÍCE INFORMACÍ NA TELEFONU 773 078 587

ANGLICKÝ ODPOLEDNÍ KLUB

Anglický odpolední klub pro školáky je veden rodilými mluvčími a jedná se o program určený pro děti prvního stupně základní školy, které si chtějí udržet dosavadní získané znalosti anglického jazyka a nadále se v něm zdokonalovat. Důležitou roli sehrává skutečnost, že výuka probíhá v malých skupinkách, které jsou maximálně do deseti dětí.

Do našeho odpoledního klubu přicházejí děti s různou znalostí anglického jazyka, na což jsme připraveni a pomocí skupinové práce, práce na projektech a diferencované výuce jsme schopni zajistit podmínky pro všechny děti podle jejich individuálních potřeb.

V současné době jsou děti rozděleny do dvou skupin podle znalostní úrovně angličtiny a obě skupiny jsou vedeny rodilými mluvčími. Vzdělávací program je veden jako příprava na cambridgské zkoušky YLE (Young Learners English Tests), a to na úroveň Starters, Movers a Flyers. Zajištění účasti na zkoušce pak organizuje naše škola na základě Vašeho zájmu a děti jsou na zkoušku doprovázeny pedagogem.

Zkoušek zúčastněné děti dostanou certifikát vydaný syndikátem Cambridge ESOL, který informuje o jejich úspěšnosti v každé části zkoušky zvlášť, a to pomocí znaků na stupnici 1-5. Žádné z dětí u zkoušky nemůže "propadnout" a zároveň se odhalí silné a případné slabší stránky kandidáta.

KDY A KDE

Náš klub nabízíme ve středu a čtvrtek od 13.00 do 17.00 v prostorách naší anglické mateřské školky KinderGarten Kunratice. Děti během odpoledne dostávají svačinu a dbáme i na pitný režim.

CENA

1x týdně 9.000,- Kč/ pololetí