KinderGarten > Česko-Anglické školky > Lipa Preschool Vinohrady > O Lipě

Kdo je Lipa Learning?

Společnost Lipa Learning spustila projekt Lipa Preschool s cílem budovat u dětí praktické dovednosti pomocí rozmanitých aktivit a her, a to nejen digitálních. Produkty Lipa Learning jsou součástí 8 vzdělávacích osnov pečlivě sestavených odborníky na předškolní věk, které učitelům školky pomáhají celostně rozvíjet dětskou osobnost.

V Lipě jsme začínali vývojem vzdělávacích aplikací pro tablety a chytré telefony, ale velmi rychle jsme rozšířili své působení. V centru našeho zájmu je nyní rovnováha mezi digitálním a fyzickým světem. Na stávajících 18 aplikací jsme navázali subprodukty, jako jsou například Real World Activities plné tvořivých nápadů, her a úkolů, FAQs s odpověďmi na zvídavé dětské otázky nebo interaktivní knížky, které rozvíjejí dětskou fantazii poutavými příběhy. A protože myslíme na předškoláčky po celém světě, všechny produkty lokalizujeme do 9 světových jazyků – což je teprve začátek.

Pozorně sledujeme nejnovější výchovně-vzdělávací trendy a jsme odhodláni nabídnout učitelům i rodinám skutečnou hodnotu. Svět je neustále v pohybu a my chceme být vždy o krok napřed. Naší největší odměnou je spokojenost dětí i jejich rodičů.