KinderGarten > Česko-Anglické školky > Lipa Preschool Vinohrady > Prostory školky

Prostory Lipa Preschool

Lokalita mateřské školy

Mateřská škola se nachází v klidné vilové čtvrti Na Třebešíně. Nedaleký Malešický park využíváme k procházkám. U mateřské školy se nachází parkoviště, kde mohou rodiče bezplatně zanechat své vozidlo. Lipa Preschool má výbornou dostupnost z Vinohrad, Žižkova, Malešic či Strašnic. Rodiče k nám své ratolesti však vozí z celé Prahy.
Vybavení mateřské školy

Areál mateřské školy má rozlohu přes 2000 m2. Součástí jsou dvě oddělené budovy, které poskytují vhodné zázemí pro vzdělávání předškolních dětí. V každé budově je k dispozici: šatna, dvě třídy o kapacitě 12 dětí a hygienické zázemí – toalety a jídelna.

Největší výhodou mateřské školy Lipa je rozlehlá zahrada, která poskytuje dětem spoustu volnosti a pohybového vyžití nejen na průlezkách. Součástí zahrady je obrovská vzduchová trampolína o rozloze 105 m2, která děti vždy zaručeně zabaví a je využívána od jara do podzimu. Na zahradě máme také k dispozici dětské pískoviště, herní sestavu Věž Viola, houpadlo TUBA, kolotoč a houpačku ČAPÍ HNÍZDO. Za příznivého počasí pořádáme na zahradě lekce jógy pro děti, grilování s rodiči i jiné akce.

Bezpečnost

Pečlivě dbáme na bezpečnost našich dětí i klientů. Proto máme před vchodem do mateřské školy a v šatnách nainstalovaný kamerový systém a celodenně monitorujeme prostory a okolí školky.