KinderGarten > Česko-Anglické školky > Lipa Preschool Vinohrady > Reference

Reference od našich klientů

Ludmila Zubková

Velmi oceňuji přístup k dětem a kamarádskou atmosféru ve školce a jsem nadšená, že dcera od září nebyla nemocná. Přikládám to častému pobytu dětí venku a tomu, že případně nemocné děti rodiče do školky neposílají, aby nenakazily ostatní.

Andrea a Martin Vogelovi

Je to jen měsíc, co naše tehdy 25-ti měsíční dcera Karolínka šla poprvé do školky. Sice si s maminkou o školce občas povídala a byla se tam jednou podívat, ale přesto, poprvé bez maminky? A přijde maminka vůbec zpátky? První den bylo hodně slziček. I druhý. Třetí jich bylo o poznání méně. Pátý se už do školky těšila. Osmý den nám oznámila, že si také vezme pyžámko a bude ve školce spinkat. Jen obtížně jsme jí vysvětlili, že zatím ještě bude chodit po obídku domů. Každé ráno pak spěchá do třídy za některou z tet a dalšími dětmi. S tetou Jitkou mají hezký rituál, při odchodu zaklepe teta Jitka na okno a obě si vesele zamávají pro krásné odpoledne.

Teď už má Karolínka první měsíc za sebou, do školky se těší, to je od ní pro školku nejlepší známka. My na naší dcerce vidíme, jak se snaží být samostatnější, zase o trochu lépe komunikuje, a to jak česky, tak anglicky (s angličtinou se setkává pravidelně od 10 měsíců). A to, že se Kája s novou situací a prostředím sžila tak rychle, je hlavně díky její paní učitelce Terezce a jejímu citlivému a laskavému přístupu k dětem.

Školku dělá příjemné prostředí a hlavně lidé. Při výběru školky v našem případě rozhodlo anglické prostředí, hezké vnitřní vybavení prostor školky, krásná velká zahrada a hlavně lidé. Paní učitelka a ostatní ve školce na nás při ukázkovém dni působili velice příjemně. Dnes můžeme říci, že to byla ta správná volba.

Andrea Němcová a Petr Trojek, rodiče Bereniky Trojkové

Vybrat školku Lipa Preschool na Vinohradech bylo to nejlepší rozhodnutí. Pro nás, pro rodiče, ale především a v prvé řadě pro naši dceru. Vždyť co je lepší vizitka pro pedagogy než fakt, že dcera si při odchodu ze školky prozpěvuje a vydrží jí to až do večera? Jinými slovy, odchází s dobrou náladou a do školky se těší. Každé ráno pak opakuje dotaz – co se dnes bude ve školce dít, bude nějaká akce? Dobře totiž ví, že program je velmi pestrý, dny nejsou stereotypní, pro nudu není prostor. Každý den je pro ni zážitkem a objevováním nového. Když do školky nastupovala, neuměla anglicky nic. Po půl roce nejen rozumí a mluví anglicky, ale především ji angličtina velmi baví a má ohromnou touhu se učit. I to je dokladem toho, že pedagogický sbor dělá svou práci velmi dobře, děti se učí přirozeně, hrou, bez biflování. Tím větší je pak jejich nadšení z objevování nového jazyka. Velký dík patří všem učitelkám z Lipa Preschool Vinohrady. Neopouští je úsměvy, elán a trpělivost. Také dokáží pro děti připravit krásný program – ať už jde o Haloween, Vánoce apod. (včetně nádherné výzdoby školky). Není tedy divu, že je děti, nebo naše dcera určitě, mají velmi rády. Školku Lipa Preschool na Vinohradech bych doporučila každému a znovu opakuji. Vybrat právě tuto školku bylo výborné rozhodnutí a nelitovali jsme ani na vteřinu. Dcera je tam velmi spokojená a to je nejdůležitější!