KinderGarten > Česko-Anglické školky > Nedvězí

Mateřská škola Nedvězí

Milí rodiče,

s radostí Vám oznamujeme, že naše školka zahajuje už svůj čtvrtý školní rok.

Mateřská škola Nedvězí je soukromá jazyková školka, akreditovaná MŠMT.

Naše školka je umístěna v půvabné budově obklopené krásnou zahradou, ve které Vaše děti najdou velkorysé prostory pro své všestranné vyžití. Jen pár kroků od školky se rozkládá přírodní rezervace Mýto, která bude cílem častých vycházek za zábavou a dobrodružstvím.

Naše cesta je cestou harmonie a rovnováhy. Vracíme se k principům poznání vyváženosti těla a ducha. Dětskou zábavu, bezstarostnost a krásné prostředí dáváme do rovnováhy s dětskou vnímavostí, touhou po poznání a schopností se velmi rychle učit novým věcem.

Vaše děti najdou v naší školce nejen příjemné prostředí, dostatek prostoru a nadstandardní vybavení, ale také tým kvalifikovaných učitelů, kteří budou s dětmi podnikat výlety do světa sportu, objevů, vynálezů, hudby a umění.

Prostředí mateřské školky doprovází první dětské kroky na cestě k samostatnosti. Děti si jej pamatují celý život. Společně s Vámi jim rádi pomůžeme, aby byl tento jejich první samostatný krok co nejbezpečnější a nejpříjemnější.

V případě Vašeho zájmu Vám rádi umožníme prohlídku prostor školky už během měsíce srpna. Můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 776 633 633. Registrace dětí do školky byla již zahájena.

2015-10-19

Metoda NTC Learning