KinderGarten > Firemní školky > Firemní školka UniCredit Bank

Firemní školka UniCredit Bank

Společnost KinderGarten, pro Vás a Vaše děti, otevřela další firemní školku. Tentokrát pro společnost UniCredit Bank Czech Republic a.s.
Objekt školky prošel velmi rozsáhlou a náročnou rekonstrukcí. Školka Vlaštovka, jejíž název si rodiče vybrali sami, se vyznačuje především velkými a světlými prostory. Rodiče oceňují i to, že školka je v těsné blízkosti s centrálou UCB.

Při výuce si klademe úkoly a cíle, které doplňují rodinnou výchovu, pomáhají zajistit dítěti prostředí s dostatkem mnohostranných a přiměřených podnětů k jeho aktivnímu rozvoji a učení, obohacují denní program dítěte a nabízejí odbornou péči. Předškolní vzdělávání má všeobecně usnadňovat dítěti jeho další životní i vzdělávací cestu.

Nově příchozím dětem nabízíme adaptaci dle jejich individuálních potřeb. Respektujeme potřeby dětí v průběhu celého dne. Děti mají volnost a osobní svobodu podloženou pravidly, které spoluutváří s pedagogy. Zajišťujeme dětem jistotu, bezpečnost. Snažíme se o vzájemnou pomoc, podporu, ohleduplnost, zdvořilost. Pedagog ovlivňuje prosociální cítění dítěte, plně se mu věnuje. Děti nejsou přetěžovány, mají možnost kdykoliv odpočívat. Komunikace pedagoga s dětmi je vstřícná, přátelská, empatická, snažíme se o důvěru a toleranci mezi dětmi a pedagogy.

Bezpečí, důvěra a víra v sebe samu, to je naším cílem.

2015-10-19

Metoda NTC Learning