KinderGarten > Firemní školky > Firemní školka UniCredit Bank

Firemní školka UniCredit Bank

MOTTO: ,, I kdyby se děti v mateřské školce nic nenaučily, tak skutečnost, že fungují dohromady, dokážou se domluvit, pozdravit, oslovit, pochválit i pokárat, pomoci i pohladit, ustoupit, nám dává odpověď, že ta doba nebyla promarněná”

Společnost KinderGarten, pro Vás a Vaše děti, otevřela další firemní školku. Tentokrát pro společnost UniCredit Bank Czech Republic a.s.

Objekt školky se nachází v tichém, klidném prostředí, v zástavbě rodinných domků. Příjemné okolí a taky samotná školka budí dojem rodinného soužití, o co se taky snaží tým naší školky.
Při výuce si klademe úkoly a cíle, které doplňují rodinnou výchovu. Pomáhají zajistit dítěti prostředí s dostatkem mnohostranných a přiměřených podnětů k jeho aktivnímu rozvoji a učení. Obohacují denní program dítěte a nabízejí odbornou péči. Předškolní vzdělávání má všeobecně usnadňovat dítěti jeho další životní i vzdělávací cestu.
Vše probíhá na základě Školního vzdělávacího programu, který je vypracován v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávaní.
Nově příchozím dětem nabízíme adaptaci dle jejich individuálních potřeb. Respektujeme potřeby dětí v průběhu celého dne. Děti mají volnost a osobní svobodu podloženou pravidly, které spoluutváří s pedagogy. Zajišťujeme dětem jistotu, bezpečnost. Snažíme se o vzájemnou pomoc, podporu, ohleduplnost, zdvořilost. Pedagog ovlivňuje prosociální cítění dítěte, plně se mu věnuje. Děti nejsou přetěžovány, mají možnost kdykoliv odpočívat. Komunikace pedagoga s dětmi je vstřícná, přátelská, empatická, snažíme se o důvěru a toleranci mezi dětmi a pedagogy.

UPOZORNĚNÍ:
Naše školka doplňuje ještě posledí volní místa dětiček do třídy Berušek i Hrošíků!!

Nejnižší cena v okolí, dopolední i odpolední kroužek Anglického jazyka, odpolední Keramický kroužek, odpolední sportovní kroužek Superhrdinů a mnoho jiných aktivit....

2015-10-19

Metoda NTC Learning