KinderGarten > Firemní školky > Firemní školka Siemens

Stodůlka - Firemní školka Siemens

Firemní školka Stodůlka, jejíž název si zvolili sami zaměstnanci firmy Siemens, je v provozu od února roku 2011.

Naše školka získala důležitou akreditaci od MŠMT ČR, která garantuje nejen propracovaný Školní vzdělávací program zajišťovaný odborným pedagogickým personálem, ale i dodržování náročných hygienických a bezpečnostních norem.

Školka se nachází v klidném prostředí pražských Stodůlek. V útulných prostorách rodinné vilky probíhá předškolní výchova a vzdělávání, které zajišťují nejen kvalifikovaní čeští pedagogové, ale také rodilí mluvčí.

Výuka vychází z Rámcového vzdělávacího programu, který je stejný pro koncept firemních školek KinderGarten, jehož nedílnou součástí je i výuka anglického jazyka. Pro výchovu a vzdělávání jsou využívány didaktické pomůcky a materiály doporučené Centrem nadání a Mensou ČR.

V průběhu dopoledního a odpoledního programu jsou děti rozdělené dle věku do tří tříd, v nichž probíhá individuální výchova a vzdělávání. Nezbytnou součást denního režimu představuje také pobyt na čerstvém vzduchu, pro tyto účely využíváme přilehlou zahradu a nedaleký park, který disponuje řadou dětských hřišť a sportovišť.

Školka je v provozu každý všední den od 07:00 do 18:00 hodin.

Pro více informací kontaktujte majitelku pobočky Ing. Karin Gombalovou na tel.: 773 56 57 88 nebo pište na stodulky@kindergarten.cz