Praha 4 Budějovická

Náš tým

Bc. Hedvika Čáslavová, DiS.

ředitelka a jednatelka společnosti MŠ Fun 4 kids, s.r.o.

Má dlouholeté zkušenosti v oblasti předškolního vzdělávání, absolvovala kurzy s předškolní tématikou (Metoda dobrého startu, kurz Logopedie, Logopedický asistent, Předškoláci v MŠ, ADD a ADHD, Dětský vzdor, Hra na zobcovou flétnu, Metoda NTC Learning I, II. a III., Jak založit čtenářský klub, Diagnostika dětského výtvarného projevu, Komunikace s rodiči, Infekční nemoci v MŠ, Kurz První pomoci, Kvalifikační studium pro ředitele škol a školských zařízení a mnoho dalšího) i odborné semináře v oblasti vzdělávání dospělých (pravidelné školení v oblasti výuku anglického jazyka). Vystudovala Střední pedagogickou školu J. H. Pestalozziho v Litoměřicích, obor Učitelství pro mateřské školy, Vyšší odbornou školu ve Svatém Janu pod Skalou, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika a Vysokou školu Jana Amose Komenského v Praze, obor Speciální pedagogika - vychovatelství. Po návratu z Velké Británie pracovala v jazykové škole jako lektorka anglického jazyka. Poté pokračovala devět let na pozici výkonné ředitelky a získala tak bohaté manažerské zkušenosti, které využila ve spolupráci se společností KinderGarten, kde se stala manažerkou nově vznikající pobočky firemní školky firmy SIEMENS. Školka Stodůlka se stala velmi oblíbeným místem dětí i jejich rodičů. Od roku 2012 je majitelkou mateřské školy KinderGarten Budějovická, ve které vede pedagogickou a provozní agendu. Věří, že se jí podařilo vybudovat školku plnou šťastných a spokojených děti, kde i rodiče nachází přátelské prostředí a láskyplnou atmosféru.

Ing. Pavla Máková

jednatelka společnosti MŠ Fun 4 kids, s.r.o.

Vystudovala národohospodářskou fakultu Vysoké školy ekonomické v Praze. Dvacet let se zabývala vzděláváním dospělých, a to organizací otevřených i firemních seminářů (např. ČEZ, Pražská teplárenská, Česká pošta, Ministerstvo financí, TESCO atd.), kde získala bohaté manažerské zkušenosti. Od roku 2012 je majitelkou školky KinderGarten Budějovická, ve které vede provozní a ekonomickou agendu. Své vzdělání si rozšířila o Kurz asistenta pedagoga v Národním institutu dalšího vzdělávání, dále absolvovala cyklus přednášek Centra nadání Metoda NTC I., II. a III., odborné semináře PhDr. L. Lažové, PhDr. J. Prekopové, PhDr. J. Fořtíkové, PhDr. D. Havlové, kurz První pomoc, Nejčastější infekční onemocnění dětí předškolního věku, a seminář Pestrá strava a nutriční doporučení dětí MŠ. Vzdělávání dětí s úsměvem, radostí a láskou, stejně tak vytváření rodinné atmosféry ve školce ji přináší profesní naplnění a osobní štěstí. 

B.A. Michael Vitales-Lanuza (USA)

lektor anglického jazyka

My name is Michael and I'm from Grand Rapids, Michigan. I studied anthropology at Grand Valley State University where I focused on cultural and linguistic anthropology. My interest in language is what made me want to teach English! I have 4 years of experience teaching English in Prague. I took a TEFL course in Prague in 2016, but fully moved here in the summer of 2017. I have been teaching adults and children English ever since. Teaching children is a rewarding experience for me, and I enjoy teaching young learners more than job I've ever had in my life. I love seeing how children develop and seeing them learn and grow. I love living in Prague because it offers a unique cultural experience in the architecture, food and people, and it has amazing natural beauty with its mountains and forests.

B.A. Samantha Cappellari (USA)

lektorka anglického jazyka

My name is Sam and I am from Virginia, USA. I graduated from Radford University with a degree in Interdisciplinary Studies and a concentration in English and Education. I have worked with children for over 10 years, first as an after school aid, then as a substitute teacher, and now in Prague as a kindergarten teacher. I moved to Prague to earn my TEFL certificate and experience education in a new environment. Working with children is a very rewarding job for me and doing it in Prague is a dream come true! When I'm not teaching, you can find me exploring new cities, and experimenting in the kitchen.

B.S. Emma Evans (USA)

lektorka anglického jazyka

My name is Emma and I am from Raleigh, North Carolina.  I graduated from the University of North Carolina Wilmington with a degree in Public Health, but have always enjoyed working with children.  I have many years of experience working with children in different settings from summer camps, to nannying, and now teaching!  I earned my TEFL certificate and moved to Prague to give me the opportunity to do what I love all while experiencing a new place.  There is nothing more rewarding to me than teaching children and watching them grow! Outside of the classroom I love to crochet, explore the outdoors, and travel to new places. 

Mgr. Belfu Çetinkaya (Turecko)

lektorka anglického jazyka

Jmenuji se Belfu a pocházím z Turecka. Vystudovala jsem pedagogiku na Střední technické univerzitě a s dětmi pracuji již od střední školy, V roce 2021 jsem se přestěhovala do Prahy, abych zde pokračovala ve studiu na Karlově univerzitě, které jsem ukončila magisterským titulem. Ráda se s dětmi každý den učím a objevuji nové věci. Vidět úsměv a zvědavost na dětských tvářích, když objevují nové věci, je ta nejlepší část práce učitele. Ve volném čase ráda cestuji, cvičím jógu a jezdím kempovat.

Karolína Laňková

učitelka v mateřské škole

Vystudovala jsem střední pedagogickou školu - obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Zpívám v pěveckém výběrovém univerzitním sboru. Od střední školy pracuji s dětmi i dospělými v roli učitelky v MŠ, vychovatelky, lektorky. Učila jsem soukromě český jazyk, hru na klavír, flétnu, zpěv, dále kreslení, keramiku. Pracovala jsem také jako asistentka chlapce s aspergerovým syndromem (porucha autistického spektra). Maluji portréty zvířat i lidí a také hraji na klavír, flétnu, foukací harmoniku, kytaru a nově jsem začala hrát na housle.

Bc. Adéla Zrnová

chůva - asistentka učitelky MŠ

Adéla studuje magisterský obor Mikrobiologie a genového inženýrství. Od dětství se věnuje gymnastice, kterou začala trénovat i děti ve věku od 3 do 10 let. Práce s dětmi je velmi naplňuje, proto se v současné době rozhodla aktivně zapojit do vzdělávaní předškolních dětí a absolvovat kurz chůvy.

Oksana Shlosar

hospodyňka

Oksanou Shlosar pracovala jako asistentka v kuchyni ZŠ a MŠ v Praze 6. Má vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, ve volném čase se ráda věnuje vaření, pečení, sportu – cyklistika, nordic walking, ráda čte a cestuje, Má dva syny ve věku 16 a 19 let a je velmi milá a usměvavá.  

Andrea Hrodějová, DiS.

učitelka v mateřské škole, zdravotní sestra - nutriční terapeutka

Andrea vystudovala Střední školu managementu a služeb a Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze, obor nutriční terapeut. V době studia absolvovala praxi v několika pražských nemocnicích, zkušenosti má také jako chůva. Andrea má velmi kladný vztah k dětem, je přátelská a u dětí je velmi oblíbená. Mezi její zájmy patří tanec, horská turistika, plavání, vaření a pečení. 

Vrátit se zpět na školku