Praha 4 Budějovická

Reference

Naše školka získala krásné hodnocení na
www.nejskolky.cz

Dobrý den Hedviko,   

po pravdě to nebylo jednoduché rozhodnutí, protože se známe velmi dlouho, vždy jste se o naše dcery velmi dobře starala a čas strávený ve školce nebo anglickém klubu byl pro obě dcery vždy přínosem. Osobně jsem strašně rád, že jsem kdysi dávno vzal první dceru z jiné školky a přivedl k Vám. Málokdo má takové zkušenosti s učiteli angličtiny jako Vy.

Ještě jednou bych Vám chtěl za všechno poděkovat! 

H.

(5. 1. 2024)


Dobrý den Hedviko a Pavlo,  

stále na vás s láskou vzpomínáme! Hubert je od vás tak zmlsaný (v tom nejlepším slova smyslu), že jen tak něco nesní. Prostě úplně jiný přístup. Jste nejlepší! A my jsme opravdu moc rádi, že byl Hubík ten 1. rok u vás a má jen ty nejlepší základy. Napsala bych toho víc, ale jsem stále v jednom kole, tak to pořád někam odsunuji. Hlavně i něco o Vás, Hedviko! Vy jste poklad! Jste člověk, který do toho dává srdce, lásku. Úplně to z Vás čiší, a to dělá tu Vaši školku jedinečnou. Já mám opravdu radost, že jsme měli s Honzou šťastnou ruku a našli a vybrali si vás dvě a vaši školku KinderGarden Budějovická. Často o tom doma mluvíme a s upřímnou láskou na vás všechny vzpomínáme. Kdyby to jako vy alespoň z půlky dělali ve všech školkách, tak pak jsou všechny děti (i rodiče!!) ŠŤASTNÍ.  

Ze srdce vám všem přejeme krásné prožití vánočních svátků a všechno nejlepší do nového roku 2024!  

Ať se vám daří!!  Mějte se moc krásně!!  

Lenka

(12. 12. 2023)


Dear Hedvika,

My daughter has been at this kindergarten for more than two years at this point (starting as a two-year-old) and I am pleased to say it is a wonderful kindergarten! We love the approach filled with love from all the teachers and especially the relationship with the parents based on mutual trust, respect and honesty. When our daughter started kindergarten, she was still in diapers and used pacifiers, with the help and support of Hedvika and other teachers we were able to get rid of them in a very short time. I especially love the many activities (just a few days ago there was a camel at the kindergarten!) She is always very excited to talk about her day spent there! The kindergarten helped her advance in a lot of areas, especially the Czech and English language which both are foreign for us. I love that the teachers are native speakers, and she doesn’t have an accent (she is often correcting our pronunciation :-). All in all, I am extremely satisfied that we made the right choice for our daughter by sending her to this kindergarten! You are a wonderful team, keep up with the excellent work!

Evgenija

(28. 4. 2023)


Dear Hedvika, 

I hope you are well. I would like to let you know that June will be Irenka’s last month in the kindergarten. I’d like to thank you for the great care she received over the last five years. She truly enjoyed her time under your and all the teachers’ wings.   Thank you and kind regards,

Gosia

(16. 4. 2023)


Dear Hedvika, 

Thank you very much for your email and information you provide. Im reading it with the smile on my face all the time and imaging how kids are excited during all activities you prepare for them. Once again thank you!

Jaroslav


Naše dcera začala navštěvovat KinderGarten Budějovická v 18 měsících, v rámci firemní školky Raiffeisenbank, ve školce si zejména díky osobnímu a velmi rodinnému přístupu rychle zvykla a stala se součástí kolektivu. Když jsme po ukončení pracovního poměru (ve 3 letech věku dcerky) řešili otázku, zda dceru ve školce nechat i za standardních cenových podmínek a dospěli jsme k názoru, že těžko najdeme lepší. Dcera se do školky těší, ve školce vládne příjemná atmosféra, ale oceňujeme i to, že jsou děti vedeny k samostatnosti, pořádku, etiketě při současném zachování jejich osobnosti, totéž platí i o "výuce" angličtiny a celkově přípravě na školní docházku. Velmi oceňujeme i odpolední program-kroužky, které si mají rodiče možnost vybrat - zejména jízdu na koních, jógu, umělecké a hudební kroužky - děti si tedy odpoledne "pouze nehrají" na zahradě, ale mají zajímavý program. Další plus je výborná a vyvážená strava včetně domácích produktů paní Boženky :-). Školku KinderGarten Budějovická doporučuji všem rodičům, kteří jsou pracovně vytíženi a nemusí řešit, zda je o jejich dítě dobře postaráno. Pozitiva - osobní přístup, výborná komunikace, kvalitní výuka, pestrý výběr kroužků, prostředí, strava. Negativa - na žádná podstatná jsme zatím nepřišli.

Linda 


Dobrý den, ráda bych poděkovala za péči jakou věnujete našim dětem a s jakou trpělivostí se snažíte rozvíjet jejich znalosti. Jako mezinárodní rodina, jsme v Praze hledali školku, která angličtinu bere vážněji než jsou kartičky s obrázky a pár říkanek. Po prohlídkách jiných školek jsme hned věděli, že tato bude pro nás ta pravá! Stačilo nám chvíli pozorovat děti na zahradě a komunikaci učitelek s nimi! Dcera (nyní 5 let) začala chodit do Vaší školky ve svých 3 letech. V začátcích jsem se v autě cestou ze školky často musela otočit a přesvědčit se, že vezu vlastní dítě! Její rozvoj angličtiny, češtiny a celkové komunikace byl najednou tak brilantní. Očividně měla též srdce i hlavu plnou dojmů a celodenních zážitků, které mi honem potřebovala povědět.
Začínali jsme 3x 1/2 den, pak na její prosby 3x celý den, pak 4x celý den a již nás přesvědčuje, že je nezbytné chodit “pořád”. A to přes všechny aktivity a sporty, které spolu ve volný den podnikáme a plně se jí věnujeme. Tyto pozitivní zkušenosti nás vedli k tomu, že jsme do školky umístili i mladší dítě a to již v jeho 1,5 letech! Byli jsme plni obav a očekávání jak školku “naše miminko” zvládne, jestli přece jen není brzo. Ale již druhý den na mne ráno na schodech pokřikoval “bye bye” – pro mne v překladu “běž domů, já už vím”. Dnes je to měsíc od jeho prvních dnů ve školce a pokaždé když mu řeknu, že dnes se jde do školky, začne se smát a vesele poskakovat, což je pro každého rodiče dobré znamení. Za rozvoj našich dětí a úžasnou péči spojenou se srdcem děkujeme především skvělým učitelkám – Dominique, Lucii, Barboře, Petře a Andree. Všechny jsou v očích dětí naprosté hrdinky! A také děkujeme Božence, která nějak zvládla děti přesvědčit, že i buchtičky se šodó či hrachová kaše jsou k snědku. Na její svačinky bych se kolikrát ráda dostavila osobně…!! Přejeme mnoho úspěchů ve vaší práci, kterou děláte dobře a především další spokojené dětské úsměvy.

Matt a Martina


Dear Hedvika,

It was a wonderful experience during the past months spent with the children and teachers in your preschool. Yueheng learned a lot and got improvement significantly at moto capability and language skills under the help of the teachers. Really appreciate for your help and care to Yueheng in the past and wish you and the whole preschool all the best.

BR Hank

Vrátit se zpět na školku