Přihlášení pro rodiče
Facebook

Spolupracujeme

Mensa
Centrum nadání

Dobrý anděl

KinderGarten > Anglické školky > Praha 4 Kunratice

Anglická školka Kunratice, Praha


Naše školka získala krásné hodnocení na www.nejskolky.cz

 

 

 

 

 

 

 

 OD 1.7.2017 MÁME NOVOU BUDOVU NA ADRESE GOLČOVA 847, PRAHA 4 - KUNRATICE.

Vítejte v naší mateřské školce KinderGarten Kunratice.
Jsme soukromá jazyková mateřská školka, akreditovaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Již od roku 2006 vzděláváme děti předškolního věku a také v navazujícím programu vzdělávání pro děti ZŠ v odpoledním klubu pro školáky. Výuka je zajištěna kvalifikovanými českými učiteli a rodilými mluvčími. Děti se učí přirozenou a zábavnou formou v příjemném prostředí rodinné vilky.

 

Přinášíme dětem úsměv. Každý den.
 

Denní program pro děti.
Každý týden je program postaven na nějakém zajímavém tématu, během něhož se děti ve dvou dopoledních blocích seznamují nejen se samotným tématem, ale učí se také skrze připravený program angličtinu a samozřejmě vše, co má předškolní dítě umět. Při výuce používáme hry, obrázky, knížky a různé didaktické pomůcky. Pro venkovní aktivity denně využíváme naši zahradu a přilehlý park.
 

V odpoledních hodinách jsou pro děti připraveny kroužky různého zaměření. Ze sportovních činností je velice populární kurz plavání, sportovní kroužek v tělocvičně a jóga. Dále je tu pro děti kroužek keramiky, hudební kroužek s výukou hry na flétnu, kroužek vaření a mensa. Předškolní děti mají každý den předškolní výchovu, při níž se systematicky připravují na školu ve všech potřebných oblastech (grafomotorika, sluchové vnímání, zrakové rozlišování atd.). Všechny tyto aktivity jsou zahrnuty v ceně školného. Každým rokem pořádáme pro děti pobyt na školce v přírodě, zimní lyžařský pobyt na horách a také kempujeme na školní zahradě.

Více informací o denním programu

Co dalšího čeká vaše děti?
Každý měsíc se konají ve školce speciální akce a výlety. V teplých měsících vyrážíme na výlety (návštěvu zámku, muzea, zábavního parku, dopravního hřiště), v chladných měsících objednáváme divadélka a různé naučné workshopy k nám do školky. Během roku vždy při příležitosti nějaké významné části roku (Halloween, Vánoce, Velikonoce, konec školního roku) připravujeme akce s rodiči, na něž si děti připraví nějaký program pro rodiče a při nichž mají rodiče šanci něco zajímavého se svými dětmi zažít (lampiónový průvod parkem, workshop, hry apod.).

V loňském roce naše školka úspěšně prošla kontrolou české školní inspekce.

Úspěchy malých školáčků.
Naše děti pravidelně dosahují úspěchů při přijímacím řízení na prestižní základní školy a odcházejí nám každoročně na Prague British School, Nový Porg, bilingvní třídy ZŠ ANGEL a Dino school of Prague. Málokterá školka se může takto úspěšným výsledkem přijímacího řízení na ZŠ pochlubit. Jsme rádi, že to je jedno z potvrzení naší úspěšné práce a celkového vzdělávacího programu.

Pro školáky základní školy.
Pro školáky prvního stupně ZŠ nabízíme odpolední družinu s názvem Afternoon Club. Družina je vedena rodilými mluvčími a díky malému počtu dětí je zajištěn individuální přístup. Děti tak rozvíjí své dosavadní poslechové a mluvní dovednosti a přidávají k tomu novou úroveň čtenou a psanou formu angličtiny. Své dovednosti mohou po roce ověřit při skládání Cambridgeských zkoušek Starters, Movers a Flyers, na které děti odpoledního klubu chodí na základě jejich zájmu společně.

Více informací o odpoledním klubu

V naší školce pouze to nejlepší:
- krásná a klidná část Kunratic v okolí zámeckého parku
- profesionální pedagogický personál
- školka akreditovaná Ministerstvem školství
- angličtina s rodilými mluvčími
- jedinečný vzdělávací program - sport, hudba, kreativita
- hřiště na vlastní zahradě
- prázdninový provoz pro děti od 3 do 10 let
- vysoce kvalitní stravovací a pitný režim

Zastavte se u nás na návštěvu.
Na našem webu najde spoustu fotek a informací, ale nic nenahradí osobní setkání. Domluvte si s námi prohlídku prostor školky a můžete se seznámit s pedagogy, se kterými by vaše děti trávily spoustu času. Vždy se Vám bude věnovat ředitelka školky a osobně zodpoví všechny vaše dotazy.

 

Novinky

2017-10-16

Přestěhovali jsme se

působíme na nové adrese

2017-04-10

Třída pro nejmenší

Třída pro děti od 2 let

2016-04-01

Zápis na nový školní rok

Zápis do mateřské školy Kindergarten Kunratice

2015-10-19

Metoda NTC Learning

Metoda NTC Learning