České Budějovice

Náš tým

Mgr., Bc. František Šťastný

jednatel

Ze své pozice jednatele zastupuje naši školku. Vzhledem k vystudovanému oboru Sociální pedagogika na Univerzitě Hradec Králové splňuje podmínky pro práci asistenta a vypomáhá se vzděláváním a výchovou dětí ve školce.


PhDr. Libor Pytel

jednatel a psycholog

Ze své pozice jednatele zastupuje naši školku. Absolvoval Masarykovu univerzitu v Brně a ve školce působí jako psycholog.

Zuzana Šťastná

ředitelka / učitelka

Vystudovala SPgŠ v Prachaticích v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika a dále rozšiřující dvouleté studium v oboru Speciální pedagogika na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Patnáct let se věnovala vzdělávání žáků v předškolním a školním věku ve speciálním školství, ve svém volném čase vedla skautský oddíl, který čítal 40 dětí – dívek různých věkových kategorií. K příležitosti otevření nové soukromé školky v Háječku se rozhodla vstoupit do základního proudu školství a věnovat se tak předškolním dětem.

Bc. Martina Švarcová

Třídní učitelka Lvíčat / zástupkyně ředitelky

Je absolventkou SPgŠ v Prachaticích a Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích - obor Učitelství pro mateřské školy. Mezi její zájmy patří hudba, tanec, tvoření, příroda. Svůj volný čas nejraději tráví s rodinou a přáteli.

Lucie Fajtová

Třdídní učitelka Medvíďat

Vystudovala střední pedagogickou školu v Prachaticích. Absolvovala mnoho dalších kurzů pro práci s dětmi včetně kurzu Zdravotníka zotavovacích akcí. Mnoho let se účastnila dětských letních táborů a vedla výtvarné kroužky pro děti i dospělé. Pracovala jako dobrovolník v organizaci pro děti s downovým syndromem. Svůj volný čas vyplňuje především cestováním, campingem, má zájem o IT a miluje výtvarnou tvorba všeho druhu.

Jiřina Sedláčková

Třídní učitelka Delfínků

...

Kristýna Doláková

Asistent pedagoga - Lvíčata

Po vystudování střední školy podnikání se rozhodla jít cestou výchovy a vzdělávání dětí. Ihned si doplnila kvalifikaci o asistenta pedagoga a nyní si podala přihlášku ke studiu střední pedagogické školy - obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Kristýna je týmový hráč, ve volném čase se věnuje čtení knih, stará se o své domácí mazlíčky, ráda maluje a peče ty nejlepší cukrovinky široko daleko. 

Vrátit se zpět na školku