Vážení rodiče,
v květnu 2012 jsme pro Vás a Vaše děti otevřeli jazykovou školku Háječek.

Pro potřeby školky byl nákladně zrekonstruován prostor splňující všechny potřeby pro předškolní vzdělávání.Ke školce náleží prostorná zahrada plná zábavných prvků pro dětičky. Hned za branami školky se nachází velký park, jenž je možné využít na procházky.

Školka nabízí kvalitní služby na vysoké úrovni a individuální přístup ke každému žáčkovi, který je umožněn díky menšímu počtu dětí na jednoho učitele.

Ve školce se nachází děti z řad zaměstnaců firmy E.ON i privátní klienti z Českých Budějovic a okolí.

Snažíme se vytvářet přátelskou - rodinnou atmosféru, aby se dětičky ve školce cítily jako doma. Rodiče jsou nedílnou součástí našeho týmu a mají možnost se podílet na veškerém dění ve školce.

V září 2014 se stáváme školkou akreditovanou, a jsme tak zapsáni do rejstříku škol a škoských zařízení MŠMT.

Těšíme se na Vaši návštěvu!