KinderGarten > Anglické školky > Praha 9 Střížkov

Jazyková školka Střížkov

Vítejte na stránkách jazykové školky KinderGarten Střížkov

Naše mateřská škola se nachází v prostředí klidné vilové čtvrti Střížkov, kde v příjemné rodinné vilce se zahradou zajišťujeme péči dětem od 18 měsíců do 7 let.

Jsme školka otevřená dětem různých národností, což přirozeně vytváří podnětné dvojjazyčné prostředí a přímý kontakt dětí s angličtinou i češtinou. Děti se s cizím jazykem setkávají a postupně si ho osvojují v reálných a přirozených souvislostech každodenního života.

Spolupracujeme se zkušenými pedagogy, kteří ve výchově dětí preferují kreativní a partnerský přístup. Kvalifikovaní učitelé a vysokoškolsky vzdělaní rodilí mluvčí podporují a povzbuzují děti na jejich cestě k poznání, a pomocí osvědčených didaktických postupů pro ně připravují prostředí maximálně stimulující jejich rozvoj. Děti jsou podle věku rozděleny do tří skupin, z nichž každá pracuje podle specifického vzdělávacího programu. Pri práci důsledně dbáme na zajištění individuálního prostoru pro komunikaci učitele s každým dítětem, proto je ve skupinách vždy maximálně 10 dětí.

Rodiče si mohou přijít kdykoli prohlédnout interiér školky a podívat se, jak s dětmi pracujeme, případně využít nabídky volného "zkušebního dne", kdy jejich děti mohou ve školce strávit den nebo jeho část a zapojit se do běžného programu školky. Návštěvu je možné domluvit na tel. čísle 773 565 804.

Registrace nových dětí probíhá po celý rok.

2016-02-19

LESSON PLANS 22. - 26. 2.

2016-02-19

Workshop 24.2.2016

Workshop

2016-02-12

LESSON PLANS 15. - 19. 2.

2015-10-19

Metoda NTC Learning