KinderGarten Budějovická

Náš tým

Bc. Hedvika Čáslavová, DiS.

ředitelka a jednatelka společnosti MŠ Fun 4 kids, s.r.o.

Má dlouholeté zkušenosti v oblasti předškolního vzdělávání, absolvovala kurzy s předškolní tématikou (Metoda dobrého startu, kurz Logopedie, Logopedický asistent, Předškoláci v MŠ, ADD a ADHD, Dětský vzdor, Hra na zobcovou flétnu, Metoda NTC Learning I, II. a III., Jak založit čtenářský klub, Diagnostika dětského výtvarného projevu, Komunikace s rodiči, Infekční nemoci v MŠ, Kurz První pomoci, Kvalifikační studium pro ředitele škol a školských zařízení a mnoho dalšího) i odborné semináře v oblasti vzdělávání dospělých (pravidelné školení v oblasti výuku anglického jazyka). Vystudovala Střední pedagogickou školu J. H. Pestalozziho v Litoměřicích, obor Učitelství pro mateřské školy, Vyšší odbornou školu ve Svatém Janu pod Skalou, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika a Vysokou školu Jana Amose Komenského v Praze, obor Speciální pedagogika - vychovatelství. Po návratu z Velké Británie pracovala v jazykové škole jako lektorka anglického jazyka. Poté pokračovala devět let na pozici výkonné ředitelky a získala tak bohaté manažerské zkušenosti, které využila ve spolupráci se společností KinderGarten, kde se stala manažerkou nově vznikající pobočky firemní školky firmy SIEMENS. Školka Stodůlka se stala velmi oblíbeným místem dětí i jejich rodičů. Od roku 2012 je majitelkou mateřské školy KinderGarten Budějovická, ve které vede pedagogickou a provozní agendu. Věří, že se jí podařilo vybudovat školku plnou šťastných a spokojených děti, kde i rodiče nachází přátelské prostředí a láskyplnou atmosféru.

Ing. Pavla Máková

jednatelka společnosti MŠ Fun 4 kids, s.r.o.

Vystudovala národohospodářskou fakultu Vysoké školy ekonomické v Praze. Dvacet let se zabývala vzděláváním dospělých, a to organizací otevřených i firemních seminářů (např. ČEZ, Pražská teplárenská, Česká pošta, Ministerstvo financí, TESCO atd.), kde získala bohaté manažerské zkušenosti. Od roku 2012 je majitelkou školky KinderGarten Budějovická, ve které vede provozní a ekonomickou agendu. Své vzdělání si rozšířila o Kurz asistenta pedagoga v Národním institutu dalšího vzdělávání, dále absolvovala cyklus přednášek Centra nadání Metoda NTC I., II. a III., odborné semináře PhDr. L. Lažové, PhDr. J. Prekopové, PhDr. J. Fořtíkové, PhDr. D. Havlové, kurz První pomoc, Nejčastější infekční onemocnění dětí předškolního věku, a seminář Pestrá strava a nutriční doporučení dětí MŠ. Vzdělávání dětí s úsměvem, radostí a láskou, stejně tak vytváření rodinné atmosféry ve školce ji přináší profesní naplnění a osobní štěstí. 

Jennifer Anne Mabon (Velká Británie)

lektorka anglického jazyka

Jennifer is from Great Britain from a town called Livingston which is in the central area of Scotland. After she left high school she got her HNC in Early Education and Childcare. She then worked in a nursery for ages 0-5 years old and was there for 6 months. She decided she wanted to travel and ended up working in America for 2 years as an au pair for two children aged 3 and 8 years old. When she returned to Scotland she knew she wanted to live abroad and experience more new cultures. Jennifer found the TEFL course in Prague and really loved this city so she wanted to stay here to work. Her favourite things are music, art and she loves being creative.

Andrea Hrodějová, DiS.

zdravotní sestra/chůva - nutriční terapeutka

Andrea vystudovala Střední školu managementu a služeb a Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze, obor nutriční terapeut. V době studia absolvovala praxi v několika pražských nemocnicích, zkušenosti má také jako chůva. Andrea má velmi kladný vztah k dětem, je přátelská a u dětí je velmi oblíbená. Mezi její zájmy patří tanec, horská turistika, plavání, vaření a pečení. 

Joscelyn Evener (USA)

lektorka anglického jazyka

Joscelyn is from New York, United States and have a bachelor's degree in sociology and human services. Before coming to Prague she worked in a group home for children, and in summer camps. She completed her TEFL certificate here in Prague and couldn’t imagine teaching anywhere else, the city is so beautiful! "I think working with children is one of the most joyful experiences on earth, I look forward to the school year."
Dylan Michael Yurco (USA)

lektor anglického jazyka

Dylan is from Ohio, United States and has a bachelors degree in Music Performance from The Ohio State University. Before coming to Prague, Dylan worked for an outdoor adventure summer camp. While at camp, Dylan would be in charge of the social and emotional safety of the kids, as well as ensuring the safety of the activities. Such activities included kayaking, rappelling, zip lining, and archery. He also has some experience teaching in a choir classroom setting, he is excited to use music as a way of learning. He completed his TEFL Cerification in Prague and is very excited to teach in this historic city. Dylan likes to work with kids becuase he enjoys watching them learn about themselves and the world around them.

Denisa Tauchmannová

učitelka

Denisa vystudovala Střední odbornou školu pedagogickou v Nové Pace, kde během studia absolvovala kurzy bruslení, lyžování, plavání i kurz cykloturistiky. Po úspěšném ukončení studia se rozhodla odcestovat do Anglie jako au pair, kde nasbírala bohaté zkušenosti, ať už z oblasti rodinné výchovy, tak po stránce jazykové. Volný čas ráda tráví dobrovolnictvím - asistencí u postižených dětí nebo dospělých. Ráda zpívá a hraje na klavír, kytaru a flétnu. Od září 2019 pokračuje v bakalářském studiu Pedagogické fakulty v Hradci Králové, obor učitelství pro mateřské školy.

Shelby Spring (USA)

lektorka anglického jazyka

Shelby is from the United States and grew up in San Diego, California. She graduated from university with a bachelor’s degree in Education. She moved to Prague to receive a TEFL certificate and taught primary school students before coming to Prague. "I love children and can’t wait for this school year to start!"

Boženka Váňová

hospodyňka

Paní Boženka je naší hospodyňkou, která nám denně připravuje čerstvé a zdravé svačinky, vydává obědy a podílí se na sestavování vyváženého jídelníčku.

Vrátit se zpět na školku