KinderGarten > Anglické školky > Liberec

Anglická školka Liberec

Anglická mateřská školka Liberec

KinderGarten Liberec je soukromá anglická školka, která nabízí programy pro děti od 18 měsíců do 6 let. Jsme jedinou pobočkou společnosti Kindergarten v severních Čechách.

Naše anglická školka se nachází v klidné čtvrti na Králově Háji nedaleko centra a liberecké přehrady. Školka je situována do soukromé vilky s vlastní zahradou a nedalekým dětským hřištěm nabízející bohaté vyžití pro naše nejmenší.

Naším záměrem je vytvořit cizojazyčné prostředí, kde se děti přirozenou a zábavnou formou učí anglický jazyk. Seznamujeme děti s různými tématy pomocí her, obrázků, knížek, písniček a dalších pomůcek. Všechny  tyto aktivity jsou vedeny našimi zkušenými lektory v anglickém jazyce. Výchovně vzdělávací program je založen na britských osnovách a je plně v souladu s Rámcovým výchovně vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání v České republice.

Ve školce máme 3 třídy rozdělené dle věku. Naši nejmenší mají k dispozici kromě své učitelky i zdravotní sestru. Ve třídách preferujeme individuální přístup maximálně sedmi dětí na jednoho učitele.

Naše děti jsou také připravováni k úspešnému přijetí do českých základních škol, kde dále mohou pokračovat v prohlubování znalostí anglického jazyka.

Přispíváme ke správnému rozvíjení dítěte pomocí pravidelných zájmových kroužků jako je keramika nebo hra na flétnu či mimoškolních aktivit jako je tenis a návštěva solné jeskyně. Pravidelně také navštěvujeme divadelní představení a jiné dětské aktivity.

Trampoty štěňátka Gordona

O Rákosníčkovi